Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Hrubieszowie Warsztat Terapii Zajęciowej

1% PODATKU DLA PSONI
KOŁO W HRUBIESZOWIE

 

Każdy z państwa może wspomóc naszą działalność!
Przekazując 1% swojego podatku na:
Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną
Koło w Hrubieszowie, ul. Górna 17.

Wpisując numer KRS 0000162757 do swojej deklaracji podatkowej.
       Mając takie informacje Urząd Skarbowy przekaże wnioskowaną kwotę podatku na konto naszego Stowarzyszenia.
                                                                                                 Dziękujemy!!

AKTUALNOŚCI, strona 3:

Zaskoczenia Podkarpaciem

Utworzono dnia 05.11.2018

Rehabilitacja społeczna jest jednym z głównych celów terapii w WTZ. Jednocześnie jest to ten rodzaj terapii, który lubią i w której chętnie biorą udział prawie wszyscy uczestnicy. Tej jesieni postanowiliśmy odwiedzić Podkarpacie, które – choć dość bliskie geograficznie Lubelszczyźnie – kryje wiele niespodzianek i potrafi przyciągnąć, zaciekawić i zachwycić turystów. Wyjechaliśmy na trzy dni – 21-24 października 2018 roku - wczesnym rankiem.

czytaj dalej na temat: Zaskoczenia Podkarpaciem

Laury w Ogólnopolskim Konkursie Literackim!

Utworzono dnia 05.11.2018

Z wielką przyjemnością i dumą pragniemy poinformować o sukcesach naszych utalentowanych literacko uczestników w Ogólnopolskim Konkursie Literackim „Anielskie Pióro” organizowanym przez WTZ 2 „Latarnia” w Rybniku na Śląsku. Tematem konkursowego utworu prozą lub wiersza był ANIOŁ – „jego szeroko rozumiana postawa, działanie, motywacje, uczucia”. Na jednoetapowy konkurs nadesłano 122 prace literackie z najdalszych zakątków kraju.

czytaj dalej na temat: Laury w Ogólnopolskim Konkursie Literackim!

Świętujemy kolejny Dzień Terapeuty!

Utworzono dnia 05.11.2018

„Kto raz terapii poznał moc, nie będzie trwonić słów”. I tak zrobiliśmy w dniu 19 października 2018 roku w naszym krótkim programie artystycznym, gdzie dziękowaliśmy wszystkim pracownikom WTZ na czele z panią Kierownik za całoroczny trud ich pracy terapeutycznej. Ubierając ich żartobliwie w szaty antyczne chcieliśmy docenić ich poświęcenie i pomoc w każdej sprawie i każdym problemie, z którymi się do nich codziennie zwracamy.

czytaj dalej na temat: Świętujemy kolejny Dzień Terapeuty!

Śpiewająco dla Niepodległej

Utworzono dnia 09.10.2018

Dzień później, 27 września 2018 roku tradycyjnie już uczestniczyliśmy w IV edycji Powiatowego Konkursu Literackiego w Dołhobyczowie „W jesiennym nastroju” pod hasłem: „Historia Polski w pieśni patriotycznej”. Zaprezentowały się tam zespoły muzyczne z WTZ w Oszczowie, ŚDS w Modryniu i Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Hrubieszowie, duet z naszego warsztatu oraz soliści z wymienionych placówek. Poziom wykonania piosenek patriotycznych był bardzo wysoki i jury miało twardy orzech do zgryzienia z rozstrzygnięciem konkursu.

czytaj dalej na temat: Śpiewająco dla Niepodległej

Z wizytą w Nasutowie

Utworzono dnia 05.10.2018

Jednodniowa wycieczka uczestników i kadry WTZ w Hrubieszowie do miejscowości Nasutów w gminie Niemce koło Lublina pozwoliła wszystkim poznać kolejną atrakcję turystyczną naszego regionu. W dniu 26 września 2018 roku gościliśmy w imponującym swoim budowlanym rozmachem Domu Nasutów.

czytaj dalej na temat: Z wizytą w Nasutowie

Sukcesy uczestników WTZ na XI Ogólnopolskich Letnich Igrzyskach Olimpiad Specjalnych.

Utworzono dnia 22.06.2018

W dniach 09 -12.06.2018 r. w Katowicach, Chorzowie i Mikołowie odbyły się XI Ogólnopolskie Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych. Zawodnicy ze wszystkich województw rywalizowali o medale w 11 dyscyplinach sportowych. Wśród reprezentacji województwa lubelskiego znalazła się trójka uczestników WTZ Hrubieszów. Zawodnicy startowali w tenisie stołowym zajmując miejsca na medalowych pozycjach:

czytaj dalej na temat: Sukcesy uczestników WTZ na XI Ogólnopolskich Letnich Igrzyskach Olimpiad Specjalnych.

III Wojewódzkie Mistrzostwa w Tenisie Stołowym Osób Niepełnosprawnych „Smakuj Sukces” w Chełmie.

Utworzono dnia 21.06.2018

Uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej w Hrubieszowie poraz kolejny uczestniczyli w III Wojewódzkich Mistrzostwach w Tenisie Stołowym w Chełmie, które odbyły się 17.05.2018 r.

czytaj dalej na temat: III Wojewódzkie Mistrzostwa w Tenisie Stołowym Osób Niepełnosprawnych „Smakuj Sukces” w Chełmie.

Rzeszowskie klimaty

Utworzono dnia 12.06.2018

W tym roku na przełomie wiosny i lata postanowiliśmy odwiedzić i poznać stolicę województwa podkarpackiego – Rzeszów. Dzień wycieczki przypadł na 29 maja – pogoda od początku dopisywała, podobnie zapał i humory uczestników wyjazdu. W towarzystwie wygadanej i sympatycznej przewodniczki obeszliśmy rynek i boczne uliczki z zabytkową i pełną dostojeństwa architekturą.

czytaj dalej na temat: Rzeszowskie klimaty

Dzień Matki w WTZ

Utworzono dnia 25.05.2018

Dzień Matki jest szczególnym świętem dla kobiet w każdym wieku. Szacunek i pamięć o każdej matce jest wyrazem miłości oraz podziękowania za trud włożony w wychowanie dziecka. O matkach nie zapomnieli uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej w Hrubieszowie.

 

czytaj dalej na temat: Dzień Matki w WTZ

Uliczny bieg „CUKROWNIKA” w Werbkowicach

Utworzono dnia 11.05.2018

W Niedzielę 29.04.2018r. czwórka uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej w Hrubieszowie wzięła udział w biegu „Cukrownika”, który cieszył się ogromną popularnością.

czytaj dalej na temat: Uliczny bieg „CUKROWNIKA” w Werbkowicach

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Styczeń 2020
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 13

W poprzednim tygodniu: 27

W tym miesiącu: 109

W poprzednim miesiącu: 161

Wszystkich: 5457